DINA HITEX

DINA - HITEX, spol. s r.o.

Ždánská 987

685 01 Bučovice

Tel. recepce:

+420 517 380 820

Tel. objednávky ČR:

+420 517 324 503

Tel. objednávky zahraničí:

+420 517 324 504

info@dina-hitex.com

Logo Facebook Připojte se k našim fanouškům a spoko- jeným zákazníkům na facebooku

Uživatelský účet

Jazyky

CZ EN PL

Úhradová vyhláška počítá, že se na pojištění vybere o 15 mld. víc

Připravovaná úhradová vyhláška na rok 2018 počítá, že se na zdravotním pojištění vybere proti letošnímu roku o 15 miliard navíc.

22. 9. 2017

... více zde

Studie: Systém zdravotního pojištění je vyrovnaný, hrozí deficit

Zdravotním pojištěním letos projde 276,6 miliardy Kč, systém je finančně vyrovnaný. Může to ale být naposled, v příštích letech hrozí deficit. Výdaje stoupnou meziročně o 5,9 procenta, příjmy o 4,9 procenta.

22. 9. 2017

Jihomoravský kraj rozdělí 35 milionů na zvýšení platů sester

Jihomoravský kraj rozdělí 22 poskytovatelům zdravotních služeb 35 milionů korun na zvýšení platů sester a dalších nelékařských zdravotních pracovníků.

22. 9. 2017

Kariéra u DINA - HITEX, spol. s r.o.

Hledáme vhodné zájemce na pozice:

                                           Ždánská 987, 685 01 Bučovice

                        Tel.: 517 380 820,  Fax:  517 380 831

                              přijme do pracovního poměru

Regulatory Affairs

Náplň práce:

- odpovídá za plnění legislativních požadavků vyžadovaných pro oblast posuzování shody výrobků

   včetně klinických hodnocení a povýrobního sledování

- archivuje doklady související s vystavováním značky CE

- vystavuje platná prohlášení o shodě k výrobkům DINA-HITEX

- realizace aktivit k zajištění registrace zdravotnických prostředků- účast na vývojových projektech nových zdravotnických prostředků a změnových řízeních

Požadujeme:

-       min. úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou

-       znalost legislativy pro oblast zdravotnických prostředků

-       dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

-       aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

-       řidičský průkaz sk. B

-       pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí

- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, věrnostní odměny)

Své životopisy zasílejte na e-mail: h.srolerova@dina-hitex.com

PRACOVNÍKA / PRACOVNICI ÚKLIDU NA PŘÍLEŽITOSTNOU VÝPOMOC

NÁPLŇ PRÁCE:   úklid, výdej obědů

Práce vhodná jako přivýdělek pro maminky na mateřské nebo proaktivní seniory.
V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat osobně, telefonicky nebo e-mailem: j.viswanath@dina-hitex.com

 V současné době společnost DINA-HITEX spol. s r.o. zaměstnává více než 200 pracovníků a je jedním z významných výrobců spotřebního zdravotnického materiálu v Evropě.  V případě zájmu o zaměstnání zašlete strukturovaný životopis na e-mail:

info@dina-hitex.com, který bude veden v evidenci a pokud se uvolní pracovní pozice, bude vybraný uchazeč kontaktován.