DINA HITEX

 

DINA - HITEX, spol. s r.o.

Ždánská 987

685 01 Bučovice

 

Tel. recepcja:

+420 517 380 820

 

Tel. zamówienia krajowe:

+420 517 324 503

 

Tel. zamówienia zagraniczne:

+420 517 324 504

 

E-mail:

info@dina-hitex.com

Języki

CZ EN PL

NOWOŚCI

Nowa linia do laminowania

Ze względu na zakres produkcji i wzrost zapotrzebowania na materiały laminowane zdecydowaliśmy się na laminowanie materiałów w własnym zakresie. Oprócz podwyższenia wydajności procesu produkcyjnego będziemy mieli możliwość nadzoru nad jakością materiałów i co za tym idzie, zapewnienia naszym klientom vyrobów o wysokiej jakości, do których zobowiązaliśmy się uzyskując certyfikaty jakości.

Dzięki dotacji z Unii Europejskiej udało nam się nabyć maszynę umożliwiającą produkcję materiału wstępnego. Materiał ten zostanie następnie poddawany obróbce we wszystkich pozostałych warsztatach. Laminowanie jako takie to proces łączenia różnych warstw materiałów w ten sposób, by  zostały zapewnione pożądane cechy produktu końcowego (jak np. stworzenie bariery przeciw przenikaniu drobnoustrojów bądź cieczy, chłonność materiału, wytrzymałość na rozciąganie,…). Wydajność produkcji w pełni pokrywa zużycie materiału w poszczególnych warsztatach.

Dzięki linii na laminowanie potrafimy wyprodukować własne materiały dwu- i trzywarstwowe, na bazie których produkowane są obłożenia pola operacyjnego, a także cały szereg innych wyrobów, do używania których przyzwyczaili się Państwo w codziennej pracy.